Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ősszel is elég lesz majd csak...

Ősszel is elég lesz majd csak írásbeli érettségit tenni? Duplázódik? Nem kell szóbeli?

Figyelt kérdés
Esetleg még a 2021-es tavaszi érettségin is?

2020. júl. 8. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg semmi sem állítja, hogy nem kell majd ősz folyamán a szóbeli részét megtartani az érettségiknek, ugyan ez igaz 2021 tavaszára is, ellenben ha megint szigorítások jönnek majd a járvány miatt, akkor előfordulhat, de ezt még senki sem tudja előre.
2020. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tennék hozzá, hogy mi az hogy duplázódik?

Most hogy csak írásbeli volt, nem írták be az írásbeli százalékát a nem létező szóbeli helyére.

2020. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy az írásbeli eredménye duplán szâmít
2020. júl. 9. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem számít most sem duplán semmi, egyszerűen csak nem adódik hozzá a szóbeli.
2020. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egésznek veszik szóbeli nélkül, ami szerintem k_rva nagy igazságtalanság...sokan ott rontják el, nem erősségük a beszéd, rosszat húznak stb.


Akkor mindenkinek így kellett volna szâmítani, vagy az őszi érettségiig nyitva hagyni az e-felvi rendszerét

2020. júl. 10. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a szóbelivel rengeteget javítottam középszinten (egész jegyeket).Középszinten kifejezetten a szóbeli szokta felhúzni az eredményeket(Ismerőseimnek is az húzta fel).Emelt szintű érettséginél és nyelvi érettségiknél azonban sokszor lehúzza,az más tészta.
2020. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat húzni pedig csak akkor lehet,ha nem tudod a tételeket (Közepen ismét).
2020. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké egésznek veszik, meg igazságtalanság is, de az másik topic.

Itt az volt a kérdés hogy duplázódik-e. Nem, nem duplázódik, ahogyan most sem duplázódott.

Az operatív törzsnek meg ma kell döntenie mit fogad el a továbbiakban, úgyhogy lehet hogy majd beszélnek arról is, hogy milyen lesz az őszi érettségi.

2020. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!