Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha újrafelvételiztem ugyanarra...

Ha újrafelvételiztem ugyanarra a szakra amin vagyok és felvesznek elveszik ez a helyem?

Figyelt kérdés
Elsō évemet fejeztem be az egyetemen. Egy év volt egy kritériumtárgy teljesítésére, félévkor teljesen el voltam keseredve, hogy nem lesz meg, féltem, hogy kibukok. Felvételi jelentkezésnél megjelöltem idén egy másik szakot ami érdekelt még és ugyanezt amin vagyok jelenleg. Mint kiderült túlreagáltam, simán teljesítettem mindent. Viszont elfelejtettem kitörölni a jelentkezési helyek közül a jelenlegit. Hatalmas idióta vagyok, elfeledkeztem róla és most nem tudom, hogy mi lesz. Ha felvesznek automatikusan törlōdik ez az egész évem és újra be kell iratkoznom? Vagy ez hogy mūködik?
2020. júl. 10. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek nem iratkozol be és semmis ez az új jelentkezesed.
2020. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez biztosan így van? Mert nem találtam semmi erre vonatkozó infót sehol és nagyon megijedtem😬 nem tudom hogy lehettem ekkora hülye.☹️
2020. júl. 10. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ha újra beiratkozol, akkor sem "veszik" el az éved, csak épp beszopatod magad, mert el kell fogadtatnod a tárgyaidat, míg ha nem iratkozol be, akkor minden úgy megy, mintha semmi nem történt volna.
2020. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vodafonelive ***** válasza:
16 perccel a jelentkezések módosítása után reagálsz... nem ez lesz az első ilyen kérdés ahol elszúrják a dolgokat...
2020. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már régen ki akartam törölni, de annyi dolgom volt mindig, hogy elfelejtettem. Nagyon hülye vagyok, legalább ne 11:59-kor jutott volna eszembe... :(
2020. júl. 10. 11:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!