Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire megvalósítható...

Mennyire megvalósítható az,hogy valaki egyszerre járjon egyetemre és okj-s képzésre is?

Figyelt kérdés
Vagy úgy,hogy az egyetemen levelező tagozatra,okj-n pedig nappalira jár,vagy úgy,hogy egyetemen nappalira,okj-n pedig levelező tagozatra jár.Ha így az időbe esetleg bele is fér,mennyire megvalósítható,hogy egyszerre mindkettőre tudjon tanulni?Ha ismersz ilyet vagy te tanulsz így,kérlek írd meg kommentben,hogy mennyire tud(sz) mindkettőre tanulni,illetve,hogy mi az egyetemi és az okj-s szak,amit tanul(sz).És ha egyszerre csinálja valaki a kettőt,úgy már lehetetlen diákmunkázni is?

2020. júl. 16. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Sokat akar a szarka
2020. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam egyszerre egyetemre, okj-ra és mellette gyakornok is voltam. Az egyetem nappali volt (de csúsztam vele, szóval csak pár órára kellett már járnom akkor), az okj pedig esti (heti háromszor 4 óra 16-20). Totál kikészített, és értelme se volt. Egyszerűen nem tudtam beletenni annyi energiát az okj-be, hogy legyen is értelme csinálni. Nyilván el tudtam volna végezni, mert az anyaggal szörnyen lassan haladtunk, de így tényleg nem volt értelme.
2020. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyetemi évfolyamtársam járt okj-ra is egyetem mellett, és elég zseni volt a srác, szóval jól bírta. Viszont kicsit elvesztette a motivációját az egyetemre, de ez nem feltétlenül függ össze. Már csak a minimumra hajtott, hogy minden meglegyen. Gépésznek tanult, ami nem könnyű, szóval elméletileg lehet. De azért kemény. Volt hogy mind egy zh miatt paráztunk neki meg másnap volt valami komolyabb vizsgája az okj-n.
2020. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21:45-ös,nem,csupán idén van az utolsó lehetőség,hogy vannak okj-k és kevesebb,mint egy év alatt meg lehet csinálni őket nem több évet vesznek el,ezt pedig sokan szeretnék kihasználni idén,de te biztos jobban tudod,ha csak beszólogatni tudsz,segíteni nem..

Az értelmes válaszokat köszönöm szépen,de még jöhetnek!:)

2020. júl. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!