Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak hogy több...

Mit csináljak hogy több önbizalmam legyen a gyakorlatokon orvistanhallgatóként? Vagy ti is így éltétek meg?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a szakmai gyakorlatoktol. Annyira ügyetlennek és szerencsétlennek érzem magam hozzá, hogy az hihetetlen. Annyira félek hogy semmit se fogok tudni megcsinalni mindent elrontok majd pedig mindenki másnak menni fog.

2020. júl. 22. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj, többen elvégezték már az orvosit anélkül, hogy valaha egy injekciót beadtak volna. Nem te lennél az első.
2020. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Egészségügyisként írok neked. Tipikus kétbalkezes vagyok a gyakorlati dolgokban, még amit tudok, azt is elfelejtem a lámpaláz miatt. Pont olyan szarul éreztem magam az elején, mint te. :/

Azt tanácsolom, hogy amennyire csak lehet, készülj fel előre. Tudj mindent a laboreszközökről, alapvető műveletekről, számításokról. Olvass utána mindennek, nézz videókat is!

2020. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, de csak most fogod az egyetemet kezdeni? Vagy már volt gyakod, és tényleg ügyetlen voltál? Sztem egyik esetben sem kell izgulni. Ha még nem volt gyakod, majd belejössz. A többieknek sem volt még. Ha meg már volt, mindig lehet fejlődni.
2020. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!