Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon/ milyen tanfolya...

Milyen szakon/ milyen tanfolyamon/ helyen érdemes továbbtanulnom a mai magyar helyzetet figyelembe véve? Tizedikesként? Melyikkel lenne a legtöbb esélyem ha jó munkaerő lennék? Akár itthon akár külföldön?

Figyelt kérdés

2020. júl. 23. 11:09
A kérdező szavazást indított:
BME VIK mérnökinformatikus
BCE GTK gazdaságinformatikus
ELTE IK programtervező informatikus
ELTE TTK fizika/matek
gázszerelő tanfolyam
Jogi szak
Orvosi szak
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Annyira gyenge troll kérdés.
2020. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás hiszen látjuk, hogy ki vitte közülük a legtöbbre ki tudja, hogy ma minek mennyek továbbtanulni? Eddig 1 gázszerelő a leggazdagabb magyarok között! A többi sehol!
2020. júl. 23. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

"ma minek mennyek"

Szerintem papnak.

2020. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az nincs a listán azokat írtam fel amikhez van tehetségem kérlek azok közül válasz vagy menny el.
2020. júl. 23. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen "kétkezi szakma" nyerő. Néhány munkára évek óta keresek embert. Eredmény nélkül.

Az orvos, különösen a nőgyógyász megint nyerő. Olyan témára szakosodj, ahol van sok "boríték". Az elvégzett munka minőségét meg senki sem ellenőrzi. (Saját tapasztalat).

Ha az eredményeid megvannak hozzá, akkor javaslok külföldi egyetemet. A kedvesemnek két diplomája van és a nyelvtudásából él.

2020. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
73%
Mielőtt a trollkodáson túl bármi komolyat gondolnál: Először is egy magyar nyelvtan tanfolyamra menj el.
2020. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom a nyelvtannal na de az én szakomon az nem is kell. Gazdasági szak amúgy. Nektek csak ennyi az érvetek, hogy nyelvtan? Mellesleg mi olyan kimagaslóan rossz? Szerintem semmi. Viszont viccet félretéve írjátok le mit gondoltok, hogy melyik a legjobb és miért én már döntöttem de akkor vegyük komolyan a kérdést. A fentiek közül melyiket milyennek látjátok? Melyik a leghasznosabb? A gázszerelőről is írhattok persze nem Lőrincről!
2020. júl. 23. 12:16
 8/14 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nincs semmi bajod a nyelvtannal, de nem tudsz helyesen írni. Ahogy írtam, mielőtt bármi komolyabbat gondolnál magadból, először ezen javíts. Pl mondatközi írásjelek, "mennyek"... az pedig, hogy "az én szakomon nem is kell", úgy bs, ahogy van. Az összes szakmához, foglalkozáshoz kell nyelvtan, mert mennyire undorító már, mikor valaki nem tud helyesen írni.. olyan szakembert biztos nem választok, legyen az akár programtervező, akár kőműves, akár nőgyógyász.
2020. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És kit érdekel hogy hogyan írok? Nem kell ahhoz helyesen írnom, hogy az egyetemen tudjak teljesíteni másrészről meg kur.vára nem érdekel a dolog. Egy fórumon minek figyeljek mindenre oda? Fel tudtad fogni amit írtam nem? Akkor nincs baj. Kötekedő hülye. Sok embert ismerek akik okos egyetemista fickók és szerinted mennyire figyelnek erre oda? Semennyire. Ennyit az elméletedről, hogy ez kell.
2020. júl. 23. 15:24
 10/14 A kérdező kommentje:
Tehát szerintem attól lehet valaki tök jó szakember, hogy hogyan ír ha te olyan hülye vagy, hogy ez alapján nem választanál valakit az a te bajod. Sok értelmes fiatal egyetemista barátom is borzalmasan ír, akkor ők se gondoljanak sokat magukról mi? Lefogadom, hogy te sose lennél képes olyanra mint sokan, akármilyen csodálatos fenomenális helyesírással. Nem mindegy, hogy egy hülye fórumon menjek vagy mennyek?
2020. júl. 23. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!