Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikortól lehet jelentkezni a...

Mikortól lehet jelentkezni a 2020-as potfelvetelire?

Figyelt kérdés

Csak én nem találok semmi információt, vagy még tényleg nem indult el a potfelvételi?


Előre is köszönöm a válaszokat, hasznosakért megy a zöld kéz!



2020. júl. 28. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Elindult, már lehet jelentkezni
Még nem indult el
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma este vagy holnap reggeltől lehet jelentkezni augusztus 6-ig
2020. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. júl. 28. 20:06
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

www.felvi.hu

Amit itt látsz, az a hivatalos. Ha elindul a pótfelvételi, akkora betűkkel lesz kinn a honlapon, hogy nem fogod tudni eltéveszteni.

2020. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi :(
2020. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Már engem is kezd idegesíteni, hogy az oktatási hivatal mikor szíveskedik végre eldönteni, hogy mikor indul a pótfelvételi. Már hètfő óta folyamat a felvit lesem :/
2020. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is pont ugyanez, ma már háromszor benéztem hogy hátha...
2020. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hétfő óta óránként lesem hogy mikor lehet jelentkezni, mert azért nem mindegy hogy most vagy csak jövő júniusban.(de ha tényleg lesznek állami helyek a számomra megfelelő karokon akkor megbocsátható)

Sok helyen 27. volt, de a nyilatkozatban augusztust mondtak, jó lenne ha már végkép fény derülne erre.

2020. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt ha megnézed a kiszemelt egyetemet, akkor van amelyik már feltette nála mi indul. De ha megnézed a felvi statisztikát ott van a felvettek száma és a normalban meghirdetett helyekkel összehasonlítod lehet következtetni van e még állami hely. Ahogy láttam okd. Jogász szakon nem lesz állami de pld. Miskolci Egyetem Gépészmérnöki képzésében lesz. Valószínű még a tanári szakokon, ahol kevés jelentkező volt a normál eljarasban.
2020. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Annyira örülök ennek a kérdésnek, már gondolkodtam, hogy én is felteszem itt gykn. Egész héten ezt figyelem én is, és nagyon bosszant, hogy még nincs kint, mert pár nap és megyek nyaralni, és félek, hogy lemaradok róla, mert nem lesz netem valószínüleg. Én annyit kérdeznék, hogy előreláthatólag hány napig fog tartani a jelentkezési idő? illetve akiket még érdekel, titeket se vettek fel sehova vagy nem jelentkeztetek egyáltalán? És milyen szakok érdekelnek titeket? Ugyanazzal próbálkoznátok amiről lecsúsztatok csak mondjuk másik egyetemen?
2020. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia utolsó. Én nem jelentkezem a hagyományos felvételi eljárásban, mire kitaláltam,hogy mit akarok lekéstem a februári határidőt. 🤦🏼‍♀️ gazdmenre fogok jelentkezni a tervek szerint.
2020. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!