Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták! Nektek számít a...

Egyetemisták! Nektek számít a szakotok hosszúsága?

Figyelt kérdés

Van esetleg olyan szak, amiről azért mondtatok le, mert túl hosszúnak gondoltátok és úgy éreztétek, hogy "nem éri meg"?

Ti mit gondoltok az osztatlan képzésekről? Csak én vagyok úgy, hogy megrémiszt az az 5-6 év egybefüggő egyetem?



2020. aug. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapszak egy csomo esetben semmire se jó, úgyhogy ha nem tudsz rászánni (legalább lelkileg, a többi majd menet közben kiderul) 5-6 evet,akkor inkább menj el dolgozni (lehet, hogy pont az fog segíteni, hogy pár év múlva mégis nekifuss az 5-6 evnek).
2020. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Nekem fontos, így választottam szakot. Csak a papírért járok egyetemre, mindegy, milyen diplomát szerzek, ezért a 10 féléves osztatlan képzések és a 7 féléves alapképzések szóba sem jöttek, mikor választottam.
2020. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha valami tényleg érdekel és el tudod képzelni, hogy azzal foglalkozz a jövőben, akkor nem az a plusz 1-2 év (ennél több nem igazán lehet) nem fog számítani.
2020. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nagyon, a legfontosabb tényező az idő.

Már általános után sem mentem nyelvi osztályos suliba, a +1 év miatt. Hála az égnek.

Utána 7 féléves szakot választottam.

Engem is megrémiszt(ett) az 5-6 év, de nagyon.

Az okai meg egyszerűek, 1. már egyszer évet ismételtem általánosban, így 1 évem már rég elveszett. 2. Nem akarok a szüleimre támaszkodni annyi ideig. Azért nekem az szégyen lenne, hogy 25 évesen még mindig tanulok anyámékon.

2020. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!