Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt esetleg olyan, aki...

Van itt esetleg olyan, aki Kárpátalján él, és tudna segiteni nekem? Teljesen tanácstalan vagyok, mit kellene tennem? További információ lent.

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy sikerültek a vizsgáim, mint ahogy azt szerettem volna. És a Beregszászi főiskolán pedig nem indul a rajz és a vizuális oktatás szak. Már sok helyen körülnéztem több féle tanfolyamot/képzést/szakot keresve.


Például: szobrász, grafikus,festő, műkörmös, cukrász, lakberendező, varrás, kreativ irás, divattervező, divat- és stilustervező stb..

Tehát komolyan sok félét néztem, és sok helyen.


Teljesen tanácstalan vagyok, mit kellene tennem?



2020. aug. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma. Mi nem tudunk rólad semmit. Iratkozz be egy olyan képzésre, ami érdekel.
2020. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont ez az, semmilyen képzést sem találtam.

Gondoltam itt is érdeklődöm, de akkor folytatom tovább a keresést..

2020. aug. 8. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk ezek közül, pláne az ország nyugati felében valamint a fővárosban a jó cukrász keresett és jól megfizetett. Többi sztem nem igazán jó általánosságban.
2020. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia. Ezt jó tudni :)

Csak a cukrászról sem találtam semmit - úgy értem tanfolyamot, képzést - de még van időm szóval, bősz erővel keresgélek.

2020. aug. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!