Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire fognak változni a...

Mennyire fognak változni a ponthatárok jövőre?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék jelentkezni a BGE nemzetközi gazdálkodás szakára, lehetőleg államira, és az elmúlt években elég magas ponthatárok voltak, ugye idén volt egészen alacsony meg tavaly. Szóval érdekelne, ki mit tippel vagy gondol, hogy mennyire sokan jelentkeznek majd jövőre és mennyire fognak nőni a ponthatárok (tudom nem lehet megjósolni, még mielőtt valaki belekötne).

2020. aug. 12. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

tudom nem lehet megjósolni


NA, pont ezért nem értem, minek kérdezted. HA tudod, hogy úgysem tudjuk, mi értelme???

2020. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Attól fugg én szte fizikát pályáztam meg idén a tavalyihoz képest kb 60 ponttal megemelték :(szóval ezt nem lehet megjósolni tanulni kell és addig addig jelentkezni meg fel nem vesznek amikor kedvező lesz a ponthatár :)

De erre garancia nincs hogy jövőre emelnek vagy leviszik a ponthatárokat Épp ezért izgalmas amikor kihirdetik mert addig senki sem tudja mire számíthat

Engem se vettek fel idén

Én pl a matekot fizikát újra írom hogy több pontom legyen és legyen esélyem bekerülni

2020. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Emelkedni fognak, de nem sokkal, úgy 10-20 ponttal.
2020. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
3 te ezt honnan veszed?
2020. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Feltételezem, hogy az érettségi jövőre már teljesen normálisan fog lefutni. Felvételizni pedig többen fognak, mert azok is mennek, akik idén elhalasztották. Úgyhogy számítani kell emelkedésre.

Két dolog van, ami miatt nem vagyok teljesen biztos:

* Az online oktatás hatása.

* A halasztók száma.

2020. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!