Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számit az hogy egy gimnáziumot...

Számit az hogy egy gimnáziumot levelezőn végzek e el vagy rendesen ?Ha pl akarok majd menni egyetemre nagyobb valószínűséggel vesznek fel ha rendesre jártam ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségid és az ebből szerzett pontjaid lesznek lényegesek, nem az hogy milyen tagozaton végeztél :)
2020. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem számít, hiszen egyetemre jelentkezéskor nem is tudják, milyen formában végezted a gimnáziumot. Az viszont tény, hogy nappalin könnyebb tudást szerezned.
2020. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak gimiben jobban tanítanak= több pont.
2020. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából ugyan abban a gimiben van mindkét tagozat és gondolkozok hogy átmenjek e
2020. aug. 16. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nappalin lehet hogy többet vagy bent, de akkor rá vagy “vezetve” a tanulásra. Ha csak bent ülsz az órán, akkor is megragad. Akkor ha órán figyelsz relatíve keveset kell otthon tanulnod.

Levelezőn nem annyira, magadnak kell tanulnod mindent, ez szerintem azért jóval nehezebb, ha teheted én a nappalin lennék. Megéri bent lenni, hidd el

2020. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én erős nappali suliba jártam, nem készít fel annyira mint hinnétek. Konkrétan szét voltunk szivatva, az nem jó felkészítés. Persze biztos jobb, mint egy átlag levelező, viszont amikor halálfélelmem volt 11 be tz től, az nem előnyös.
2020. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!