Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 éves vagyok, van már egy...

23 éves vagyok, van már egy szakmám, de állatorvosi végzettségen is gondolkodtam, lehetséges még?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lehetséges.
2020. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok és idén jelentkeztem orvosira egy gazdasági bSc után. Ha ez az álmod, ne add fel :)
2020. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2020. aug. 25. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán :) Én 30 évesen megyek új szakra :)
2020. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek lehetséges, de érdemes figyelembe venni, hogy a felvételihez biosz-kémia emelt kell, 430+-os a ponthatár (államin, az önköltséges itt igazából csak azért van hogy legyen) és ha elfogynak az állami féléveid a tandíj 1 450 000Ft félévente. Ja és 11 féléves de terveznek bevezetni még egy szemesztert pluszba.
2020. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van, de azért Mo-n kívül vannak más lehetőségek is. Ha beszélsz nyelveket, akkor az EU-n belül sok helyen lehet ingyen tanulni, illetve van, ahol ösztöndíj is elérhető a lakhatás finanszírozására.
2020. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!