Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti gimibe mennék, de a...

Esti gimibe mennék, de a városomba nem indul, meg lehet oldani, hogy ne kelljen bejárni, vagy ne túl sűrűn, ha másik városba megyek?

Figyelt kérdés
Vagy valaki valami megoldás? Online oktatás vagy tudom is én.

2020. aug. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Távoktatás?

Fizetős, de csak az év végi osztályozó vizsgákra kell bejárni.

Viszont otthon keményen haladni kell az anyaggal különben nem fogsz tudni továbbhaladni, vagy ha mégis az érettségi nem fog összejönni.

2020. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor marad a buszozgatás, 19 évesen esti gimire lehet diákigazolványt igényelni?
2020. aug. 26. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz akkor életkortol függetlenül igényelhetsz diákigazolványt.
2020. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De esti is számít? Mert úgy tudtam, hogy csak rendes, nappali képzésnél jár diák. Köszi amúgy.
2020. aug. 26. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan diákigazolványt kapnak az esti tagozatokon tanulók is, és a tananyag is ugyanaz.

Ha beiratkoztál a NEK azonositóddal tudsz kérvényt leadni rá.

2020. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs NEK kártyám, az baj?
2020. aug. 26. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor irány a kormányablak lefotóznak és kapsz azonosítót.
2020. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. aug. 26. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!