Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » EFEB e-learning képzésröl...

EFEB e-learning képzésröl vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most szeretném elkezdeni az egyik e learning tanfolyamot tölük, de lenne pár kérdésem, amit sajnos nekik nem tudtam feltenni. Hivtam öket párszor, de nem vették fel, szoval ha valaki tudna segiteni, azt megköszönném. Tehát, az oldalon ezt irják "A sikeres vizsgát követően a képzés elvégzéséről EFEB tanúsítványt állítunk ki." Ez pontosan mit takar? Vagy ha elvégeztem az online oktatást, ezt hogyan juttatják el hozzám? Ha végeztem az online oktatással, sikeresek lettek a vizsgák, ezután nekem el kell mennem valahova, még valami vizsgára, vagy ennyi az egész? Mennyire megbizhato ez az efeb?

Illetve ha valaki végzett tölük online oktatást, véleményeket is irhattok, A válaszokat elöre is köszönöm.

19/L


2020. aug. 27. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én végeztem ilyet még két éve. Úgy volt, hogy online végzel mindent, beiratkozás és tananyag is online van és a vizsga is. Akkor kapsz tanúsítványt, amit szerintem postázhatnak is, ha nem szeretnél személyesen bemenni érthető okokból. Én itt nem álltam meg anno, hanem tovább mentem OKJ-ni, akkor volt már jelenléti a két vizsga. De a sima e-learning esetében minden online volt.
2020. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csele Kitti ***** válasza:

Szia,

Én is jártam az EFEB-re, úgy van minden ahogy az előttem szóló is mondta. Minden online megy, az OKJ vizsgára és előtte egy vizsgafelkészítőre kell bemenni. Semmi zsákbamacska, nyugodtan választhatod őket. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2020. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én egy hete vizsgáztam. Az írásbelin nem voltak szigorúak, sőt... A szóbelin/gyakorlatin szintén nem, bár a lehet szerencsém volt. Nem kérdeztek bele az anyagba, elmondtam amit tudtam és megköszönték.Négyesre vizsgáztam. Nekünk vizsgafelkészítő sem volt személyesen a vírus miatt, hanem online tartották meg. Vannak képzések amik végén tehető OKJ-s vizsga és vannak amelyeknél nem, ha olyat választasz ahol esetleg nem lehet/nem szeretnél akkor mindenképp igényeld a tanúsítványt hiszen ez bizonyítja, hogy elvégezted a tanfolyamot. A bizonyítványban pedig érdemjegy is szerepel, mint az érettségi.
2021. jan. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A tanúsítvánnyal mire lehet menni?


Most gondolkozok rajta hogy

elkezdem az ingatlanközvetítői kepzésüket.

Megéri?

2021. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanusitvannyal semmire sem mesz szerintem. Okjra kell tovabb menni.
2021. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most járok az EFEB e-learninges bérügyintéző tanfolyamára és nekem eddig nagyon bejött, hogy bármikor és bárhonnan elérhető a rendszer. Most voltunk Horvátországban nyaralni és onnan is nagyon szuperül tudtam tanulni amig a család aludt. A tananyag érthető, sok videós tartalommal van kiegészítve, a leckék végén pedig teszteken lehet felmérni a tudásunkat. A munkahelyem iskolázott be, mert 12 éve szereztem bizonyítványt, de ez nagyon jó arra, hogy felfrissítsem az ismereteimet. Nem tudom a többi tanfolyam esetében mi a helyzet, csak a magam nevében tudtam nyilatkozni, de azért remélem segítségetekre voltam.

2023. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!