Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen befogják vajon újra...

Egyetemen befogják vajon újra vezetni a távoktatást?

Figyelt kérdés

Soproni Egyetmere járok és őszintén én nagyon szeretném, hogy bevezessék.


Köszi előre is a válaszokat.



#egyetem #vírus #távoktás
2020. szept. 2. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, igen. Egyelőre nálunk is ragaszkodnak a jelenléti oktatáshoz, lehet, hogy sokak szerint gyáva vagyok meg paranoiás, de én nem szeretném sem megkapni, sem hazahozni a veszélyeztetett családtagoknak. Max. 1 hónapot adok neki.
2020. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Szie-n hibrid oktatás van, a tanár dönti el, hogy online, vagy személyes órát tart.
2020. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
eltén már be van
2020. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Több helyen már bevezették, szinte kizárt, hogy ne vezessék be mindenhol egy hónapon belül.
2020. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, mi most kaptunk emailt, hogy a gyakorlatok is csak erősen indokolt esetben lesznek megtartva. Szerintem nálatok is hamarosan bevezetik.
2020. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegedre járok, és úgy érzem, hogy nálunk is nagyon érik már. Elvileg vegyesoktatás lesz, viszont ezzel is rengeteg probléma merült fel. Plusz nálunk is már bezárt az egyik kar, meg a rektorhelyettes is vírusos, úgyhogy az is lehet, hogy nálunk sem kezdődik el. Én arra tippelek, hogy max. 2-3 hét és mindenhol ez lesz.
2020. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Remélem nem.


Nálunk, Óbudai Egyetemen a legjobb, előadások online lesznek, viszont a laborokat rendesen megtartják.


Aki kitörően örül az online oktatásnak, azt nem is annyira érdekli a tanult szakmája (ha műszaki karra jár).

2020. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Majd kiderül akkor:)


Én szeretem az egyetememet, szeretem a szakomat és hiányzik a gyakorlat is, de féltem a családom és a saját egészségemet. Nem betegesen félek, de egészséges szinten, ezért inkább örülnék neki, ha nem kellene egyetemen 130 diákkal előadáson bent lenni és szemináriumon 30-an szűk teremben ülni és reggel 8-tól mindennap 5-ig bent lenni az egyetemen a diáktársaimmal összezárva(ami persze nem baj, mert hiányoznak már, de azért a jóból is megárt a sok és szerintem most ez se normális, hogy eddig kb. Kilépési tilalom volt még nem oly régen, de most már késő délutánig suliba vagyunk "zárva").


A gyakorlatomon meg úgyszint másik "idegen" 30 emberrel vagyok összezárva egy terembe, ezért azt gondolom, hogy ez így nem jó.


Ha annyira veszélyes a vírus, ahogy a hírekben mondják, akkor nem kellene ezt hagyni. Egyetemisták vagyunk, szerintem képesek vagyunk az önálló tanulásra távoktatásban.


Elnézést kérek, nem minden szakon egyszerű ez a távoktatás... de most én a saját és néhány szakkal kapcsolatban mondom ezt.

2020. szept. 6. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!