Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a biomérnök...

Mi a véleményetek a biomérnök foglalkozásról?

Figyelt kérdés

Természettudományokból (matek, kémia, fizika, biológia) stabil 4-es vagyok.

Informatikát tagozatosként tanulom, abból 5 vagyok. Piár gimiben.

(16/F)


Megéri biomérnöknek tanulni? Azt nagyjából tudom, hogy mikkel foglalkozik, engem érdekel.



2020. szept. 5. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Én azért nem végeznék ilyet, mert szerintem ez egy magányos munka. Egész nap bent vagy egy laborban, nincs semmi kapcsolatod a külvilággal. Én megőrülnék, de aki introvertáltabb típus, annak lehet, hogy pont ez a megfelelő.
2020. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ah, király, akkor ezzel a részével nincs gond. Köszönöm, hogy mondtad!
2020. szept. 5. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az a véleményem róla, hogy egy jó kis foglalkozás, bár kevésbé piacképes mint a gépész, villamosmérnök. Ha neked az az álmod megérheti, bár szerintem más mérnök piacképesebb.
2020. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Előző vok. Tehát szerintem gondolkozz el máson is. Engem is érdekelnek a versek, mégis a BME re járok, mert az is érdekel, sőt még jobban is, ráadásul piacképesebb. Tehát nézd meg, hogy mi tetszik még, mi az ami piacképesebb is lehet. Persze maradhat a biomérnök is végül, de nem árt gondolkozni máson is.
2020. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Engem is érdekelnek a versek, mégis a BME re járok, mert az is érdekel, sőt még jobban is, ráadásul piacképesebb"


ergo te is oda mentél, ami érdekelt :D

és azért biomérnök se annyit fog keresni mint egy tanár, na.


szerintem nézd meg, hogy egy biztos megélhetést biztosít-e egy átlagos végzett-nek, ha igen, akkor inkább arra menj, ami érdekel, ne arra, ami 20%kal többet fizet. In my opinion. :)

2020. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2020. szept. 13. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazad van kvantumfizikus. A BME jobban érdekel, viszont a versek is érdekelnek, viszont a versek csak érdekelnek, a BME tudása érdekel is és még piacképes is. Ha csak érdekelni kéne, mehetnék BTK ra is.
2020. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!