NJE-GAMF vagy DE-IK vagy SZTE-TTIK?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok nekem véleményeket mondani az alábbi három egyetemről mérnökinformatikus szakon?

- NJE-GAMF

- DE-IK

- SZTE-TTIK

Minden választ előre is köszönök



2020. szept. 7. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NJE-GAMF -> Én itt tanultam, megbántam. Inkább máshova mennék. :)
2020. szept. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gamfra jártam, és otthagytam a 2.félévben. Bárhova máshova menj, csak oda ne.
2020. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mi volt a Gamf-al a probléma?
2020. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanulsz semmi használhatót. Például a programozás annyira nokedli, hogy semmire se jó. :).
2020. szept. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát konkrétan nekem semmit nem tanítottak a gamfon programozásból. Beült a tanár az órára és netezgetett magában. Nekünk meg kiadott feladatokat, hogy oldjuk meg. Óra végén körbeadott egy A4-es lapot, amin az általa megoldott kód volt, és ennyi. Ez nem tanítás. Most távoktatáson is a legtöbb tárgyból semmi távoktatás sem volt. Több száz oldalas pdf-eket raktak fel, aztán találjuk ki mi, hogy ebből mi lesz számonkérve.. Mert még erre is lusták a "tanárok". A legtöbb nem volt hajlandó videós anyagokat készíteni, kivéve 1-2 fiatal srác tanár, aki twitch-en streamelt például digitális technikát. Érdekes módon sikerült is a többségnek átmenni belőle. Viszont abalízisből meg youtube videó linkeket küldtek MÁS egyetemről oktató tanárok anyagait, meg az előadás pdf-jét (ami alapból már megvolt kb mindenkinek). Ennyit a gamfról. Amikor rendes oktatás volt, akkor meg nem egy órán/előadáson megkapta a hallgatóság, hogy mindenki meg fog bukni, milyen hülyék vagyunk. Menjünk kalaúznak, mert annak nem kell fizikát tanulni. Mind ezt azért, mert senki nem mert válaszolni a tanárnak a kérdésére, mert félt, hogy rossz választ mond és leoltja a sárga földig.


Hát ez a baj a gamffal.

2020. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem egyszer Szablics táblához hívott valakit. :D másfél órán keresztül oltotta, szegény srác többet nem ment Szablicshoz órára.
2020. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.:D Én is hallottam már hogy a GAMF-on nem a legjobb a mérnökinfó de azért megkérdeztem hátha valaki mást mond.
2020. szept. 11. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

DEIK-en se tanultunk semmit, de mellé még kegyetlenül meg is szivattak vizsgákon


Társaság 60-70%-a feladta, akik elvégeztük azok 5-6 év alatt

2021. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!