Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra/szakokra kell...

Milyen szakra/szakokra kell mennem, hogy kommunikacio tanar legyek?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, jelenleg turisztika szakon és volt 2 évig egy olyan tantárgyunk, hogy üzleti protokoll. Itt a viselkedésről, az illemről, állásinterjú szabályokról tanultunk(meg pl.kulonbozo orszagok kulturairol, telefonálás szabályai, sajtokonferencia összehívás stb).


Engem nagyon érdekel ez a tantárgy, rettentően jó tanárom volt, alig kellett tanulnom rá, mert órán megtanultam az egészet, szóval lényeg, hogy én is szeretnék ilyen tanár lenni és emlékszem,hogy a tanárom kommunikáció szakon végzett(mielott valaki kerdezne, hogy miert nem a tanaromtol kerdezem ezeket, a valasz, hogy sajnos nem tanit mar minket, sot elment az ország másik felébe tanítani:().


Ezután szereznem kell egy tanári diplomát, ha a kommunikáció szakra megyek, meg pl masik szakot is kell szereznem?

Van esetleg valakinek ilyen terve?



#egyetem #tanár #diploma #BGE #Kommunikáció- és média szak
2020. szept. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, talán kommunikációtanár? Annyira azért nem bonyolult a kérdésre a váladz.
2020. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

1, nincsenek hatalmon


2, támogatják egyébként, ha nem is magát a házasságot de a jegyességet támogatják


3, addig szerintem nem fognak elmenni hogy az (egyházi) házasságot támogassák. Nyílván céljuk egy minél nagyobb réteg megszólítása (mint minden pártnak), amit kompromisszummal lehet elérni. Az egyház és a konzervatívok ezt sosem támogatnák, de a melegek egy egyszerű bejegyzett kapcsolattal beérnék. (Szerintem)

2020. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
te, második, sose értettem, hogyan lehet rossz helyre beírni egy választ?
2020. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs elég rossz volt a netem, azt hittem mást töltött be végre:D


Egyébként kerdező, ha kifejezetten tanár akarsz lenni akkor média és kommunikáció illetve emellé kell egy szakpár. De úgy tudom a szakközépekben (gondolom ilyenbe jársz) a szakmához tartozó tantárgyakat nem mindig tanárok tartják, szóval egy egyszerű média és kommunikáció szak is jó lehet, de ebben nem vagyok 100%ig biztos

2020. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!

Egyebkent masodik(illetve utolso), neztem mit irtal masodikkent, hirtelen mar azt hittem rossz kerdest irtam ki😂😂 Mondom milyen egyhaz, jot is nevettem


De koszonom a valaszokat ja es feldobtad az estem😂❤️

2020. szept. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!