Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzek egy tanfolyamot...

Ha elvégzek egy tanfolyamot ami nem okj hanem csak tanúsítványt ad valószínű a cégtől ahol elvégeztem akkor az mennyit ér?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge a tanúsítvány az okj-hoz képest?

#tanulás #OKJ #tanfolyam #tanúsívány
2020. szept. 16. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, ossze se lehet hasonlitani.

Az OKJ allamilag , sot nemzetkozileg elismert altalaban iskolarendszeru kepzes, bizonyitvanyt ad, tobb eves is lehet a kepzes.


A tanusitvanyt ado tanfolyamok, se allamilag nem elismertek, fokepp nem nemzetkozileg es altaban oklevelt ad, par honapos kepzesek.

2020. szept. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag semmit nem ér

arra jó, hogy tud a munkád annál a cégnél végezni

2020. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1/


Amit én néztem két verziót találtam belőle 7 hónap fizetős és okj,2 év ingyenes és okj.

2020. szept. 16. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:

A kerdesedben teljesen masrol beszelsz...munkaltatonal vegzett tanusitvanyt ado kepzesrol.

Most magad se tudod???

2020. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4/


Nem munkáltatónál csak kaptam egy ajánlatot az egyik cégtől aki okj tanfolyamokat szervez,hogy nem indul nálluk az a tanfolyam de ilyen magán úton náluk csinálhatok egy gyors tanfolyamot amire ők kiadnak nekem egy tanúsítványt.

2020. szept. 16. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:

🤣😂

Bocsi de ilyen nincs, vagy atakarnak b.szni.

Ha nem OKJ bizonyitvanyt ad, semmire sem jo. Ennyi a lenyeg. Max ingyen vegezd el, 1 papirral tobb a szekrenyben es ha kell ehhez a munkakorhoz, ennel a munkaltatonal.

2020. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Carragher_x ***** válasza:
Milyen tanfolyamról van szó?
2020. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Számítógép szerelő és karbantartó

2020. szept. 17. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!