Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE GTI Pénzügy mester...

ELTE GTI Pénzügy mester írásbeli felvételire miből készüljek?

Figyelt kérdés
Nem találtam sehol irodalomjegyzéket hozzá. Van itt olyan, aki erre a szakra jár vagy oda akar menni és több infója van, mint nekem?

2020. szept. 19. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-be: Elte Gti felvételi mintafeladatok
2020. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az azért elég fura, hogy a Corvinuson feladnak 4 könyvet megtanulni, itt meg csak logikai feladatok vannak.
2020. szept. 19. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert sokan más terület alapképzéseiről jelentkeznek, ezért nem várják el az előzetes pénzügyi ismereteket. Ez viszont azt is vonzza magával, hogy elölről kezdik az anyagot, ezért ha már tanultál pénzügyeket, akkor sok lesz neked is az ismétlés.


Én egyébként a Corvinus lénzügy meterszakán végeztem szűk 10 éve, ott is rengeteg volt az ismétlés. Anno majdnem ott is hagytam, mert még a 2. félévben is az ment részben, amit alapképzésen már tanultam.

2020. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem közgázos diplomával is érdemes jelentkezni?
2020. szept. 20. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven teljesíthető más alapképzés után is.
2020. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!