Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen belül, de karon...

Egyetemen belül, de karon kívüli átjelentkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kezdtem az egyetemet, de rá kellett jönnöm, hogy rossz szakot választottam. Amit tanulni szeretnék viszont másik karon van. Gazdaságit tanulok jelenleg, de japánt szeretnék a BTK-n. El tudnátok magyarázni mindent, a kreditátvitelt (mert elkezdtem japánt tanulni szabválként, aminek a kreditjeit át tudnám vinni állítólag), a mostani tárgyaimból ha valamiből bukok véletlen, akkor is át tudok-e menni, államim megmarad-e. Erről a témáról nem találok semmi információt a neten, de lehet csak rosszul keresem. Köszi előre is!

2020. szept. 19. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz átjelentkezni, mivel csak azonos képzési területen belül lehet. Gazdaságról bölcsészre nem. Egy új felveteli eljárásban ujra kell felvetelizned.
2020. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ezt beszoptad.
2020. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!