Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem érettségire...

Emelt történelem érettségire lehetséges felkészülni egy hónap alatt? Melyik könyvekből érdemes?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt fel lehet készülni emelt történelem érettségire? Korábban már próbálkoztam, de a szóbeli lehúzta, így a többlet Pontszám se lett meg. Igazából most is arra hajtok, de úgy vagyok vele, hogy minél jobb legyen. Dolgozok, de munka után van időm tanulni, plusz a hétvégék. A maxim kiadó könyvéből tanulok, amit Farkas Judit állított össze: érettségi tételek történelemből (emelt szóbeli tématikák vannak benne kidolgozva - nem vázlatszerűek) ez 400 oldalas kb. Vannak benne ábrák,képek, feleletvázlat. Ha ezt megtanulom elég? Arra gondoltam ha időben végzek vele, a régi tankönyveket is átolvasom még. Plusz a régi érettségi feladatokat megoldom. De ötletet elfogadok, hogy tudnám minek gyorsabban és hatékonyabban megtanulni a törit.

2020. szept. 24. 23:44
 1/2 anonim válasza:
Szűk egy hónap alatt nehéz lesz meg tanulni. De sikerülhet ajánlani tudom még a Zanza tv. Nekem nagyon sokat segített.
2020. szept. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is egy hónap alatt készültem az emelt töri érettségire -a Farkas Judit féle könyvek jók, a Studium Generale könyvei szerintem a legjobbak és a legrészletesebbek. Nem lehetetlen megoldani - nekem meglett vele a többletpont.
2020. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!