Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri logisztikai mérnöknek...

Megéri logisztikai mérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés
Továbbtanulás előtt állok és szimpatikus nekem ez a szak, de néztem állás lehetőségeket és nagyon kevés ehhez a szakmához kapcsolódó álláshirdetést találtam.

2020. szept. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Gondolkodj távlatokban. [link]


És ez még csak az online kereskedelem. De logisztika van minden gyártás, szállítmányozás és a marketing mögött is. A világ egyik legnagyobb cége (Amazon) logisztikai cég. Bár én nem vagyok logisztikus, de nekem nagyon tetszik ez a szakma és szívesen tanulnám.

2020. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ja és arra is gondolj, hogy ha menedzseri karrierre vágynál, ott is előnyben vannak a hard skillek tudói (azaz akik konkrétan értenek is valamihez) rövid és hosszú távon is. Még ha végül programozó vagy adattudós lesz is belőled, vagy stratégia vagy üzleti befektető, a konkrét IT, logisztika stb. ismeretek minden olyan cégben jól jönnek, ahol folyik ilyen tevékenység.
2020. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két ok miatt nem találsz állás lehetőséget:

1) A logisztika kvázi gyűjtő fogalom, az alábbiakra is kereshetsz: folyamat mérnök, gyártástervező mérnök, készkettervező, raktárvezető stb..

2) Megfelelő soft skillek esetén nagyon gyorsan leszel közép/felső vezető. Ezeket az állásokat nem hirdetik.:)

2020. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek és a fejemben is kitisztult a kép.
2020. szept. 29. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Az egyik legjobb választás manapság!
2020. okt. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!