Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jármű mérnök diplomával...

Jármű mérnök diplomával célszerű autószerelonek menni?

Figyelt kérdés

Egyik célom, mondhatni álmom hogy tuningolhassak es ilyen körökben szeretnek elhelyezkedni


Es szeretném kerdezni hogy a jarmumernokivel kozelebb kerülök ehhez?



2020. szept. 29. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A járműmérnökök feladata nem ez.
2020. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha tuningolni szeretnél, szerintem oda még okj sem kell, csak legyen ambíciód :D Nézd meg a mai tuningosokat, semmit sem tudnak az autókról, csak a programban gombokat nyomogatnak, megkérdeztem egy ilyen tuningostól hogy tudod is amúgy hogy mit csinálsz? Úgy értve hogy a can-busban mi történik, tudod egyesek meg nullák meg ilyesmi... aztán nem nagyon értette :D Chiptuning is olyan náluk, hogy Svájcból megveszik az egyedi ecu programot és csak "beszerelik", kb ez a tuning. De egy videóban láttam, építettek valami verseny bmwt (de nem a hülyegyerek tuning bmw), és saját ecut kapott, és portugáliából repítettek ide egy csávót aki megtudta írni. Na most gondold el akkor mekkora tudása lehet annak a portugálnak ha egész onnan repült ide, és mennyit kereshet... Ehhez már tudás kell, amit még az egyetem sem ad meg, mert az sok mindent megtaníttat veled, ami téged lehet rohadtul nem érint, pl áramlástan meg ilyesmi... Kivéve ha teljesen bele akarsz menni a tuningolásba és te magad fejelszteni lengéscsillapítót meg ilyesmit, de az szerintem hülyeség lenne, mivel már vannak jól bejáratott márkák az ilyenekre. Meg úgy tudom a járműmérnököknek is be kell állni a szalag mellé, hogy tanuljanak, meg ilyesmi, azt meg ki a tököm akarja...
2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!