Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg minőségellenőrként...

Jelenleg minőségellenőrként dolgozom egy multinál lassan már hogy 1 éve, az tapasztalatnak számít ha én majd minőségbiztosítási mérnöknek szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Elszeretnék végezni egy minőségbiztosítási mérnök iskolát munka mellett. Termelésben dolgozom jelenleg mint minőségellenőr. Ahogy néztem az álláshirdetéseket mint minőségbiztosítási mérnök szinte mindenhol elvárt az 1-2 év termelésben szerzett tapasztalat minőségbiztosítás területén. Nos a kérdésem az lenne hogy akkor nálam ez most előnyt jelent hogy én dolgoztam már mint minőségellenőr vagy nem összeköthető a kettő egymással amit elvárnak tapasztalat mint mérnök?

2020. szept. 30. 06:50
 1/2 Vodafonelive ***** válasza:

A tapasztalat sokat szamit! Az allast beprobalhatod szakiranyu papir nelkul. Ez a mernoki megfoghatatlan, mert ennyi erobol majdnem barmilyen mernoki vegzettseggel betoltheted. Mondjuk epiteszmernok is az csak naluk ez a szak furcsan hangzik.😃

En azt mondom jelentkezz mashova, nezd meg mi van. En is most csinalok egy okj-t amihez nincsen szakmam property oldalrol, mert a facilityhez volt kepesitesem es megis ugy vagyok most, mint Te. De majd januarra csak sikerul az a franye okj.

2020. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kis részét fedi csak le a mérnöki munkának, amit te tapasztaltál. Ami előnyöd van, hogy te már megfordultál a gyártásban, tudod hogy hol és milyen hibák fordulhatnak elő, azok mit okoznak, esetleg a megoldással is van tapasztalatod. De ez egy igen kis része az egésznek. Sajnos, nem akarlak megsérteni, ne haragudj, de annyira releváns a tapasztalatod, mintha kiválasztanék egy random sori összeszerelő munkást. Ennek ellenére javaslom a képzést, a teljesen pályakezdőkkel szemben legalább ennyi előnyöd van, sokat számít, hogy már láttál gyárat és gyártást belülről
2020. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!