Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy vegyem rá magam hogy...

Hogy vegyem rá magam hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

Iszonyat lusta vagyok, egyszerűen nem bírom rávenni magam a tanulásra!!

Most is csomó mindent kéne tanulni, ehelyett ezt írom!😫😫

Kérlek segítsetek



2020. okt. 7. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz "study with me" videókat a youtube-on. Pl ezt: https://www.youtube.com/watch?v=cIXCnZ_jg30

Nekem segít, hogy látom, hogy más is tanul :D

2020. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén zenész... 😜
2020. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress valamit ami érdekel és tanuld azt. Nem abból fogsz megélni, hogy elszavalod Csokonai verseit meg fejből tudod Napoleon évszámait, hanem ha egy valamit olyan jól csinálsz, hogy pénzt kereshetsz vele.
2020. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 oké, ezzel én is tisztában vagyok, de azért nem kéne rögtön mindenből bukni..

Amúgy meg már nincs ami érdekel csak a könyvek

#1 nem is rossz ötlet..😃

2020. okt. 10. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"#3 oké, ezzel én is tisztában vagyok, de azért nem kéne rögtön mindenből bukni..


Amúgy meg már nincs ami érdekel csak a könyvek"


Szeretsz könyveket olvasni? Legyél szerkesztő!


Nem mondta senki, hogy meg kell bukni. 2esre mindent ki lehet hozni egy sorkiemelő filccel és 20 perc tanulással.

2020. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!