Felmentés..?

Figyelt kérdés
Matematikai felmentéssel mehetek orvosi szakra továbbtanulni?
2020. okt. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre pontos választ nem tudok adni, de eleve kémia/fizika emelt kell orvosihoz és mindkettőben kell számolni rendesen, főleg érettségin (ha már egyetemen annyira nem is)

Szóval érdemes végiggondolni hogy tudnál-e éveket gyakorolni kémia/fizikafakton + otthon egyedül hogy jól menjen a számolás

2020. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kémia/biológiára gondoltam emeltnél,

Az alapok matematikában mennek..

vagy mindegy csak meglegyen a pontszám?

Azért köszönöm válaszod.

Angolon is sokat agyalok, mivel horvát, orosz jobban megy mint az angol, esetleg addig saját kis tempómban tanulom ha sikerül, és felvesznek legalább közepesen menjen.

2020. okt. 11. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Kémiában sok a számolás, nekem önállóan is kellett gyakorolni a feladatokat, már csak azért is hogy berögzüljenek, pedig a matek érettségim 99%os volt. Kémián pedig jó pár pontot így is elvitt a számolós rész.

Nem tudom hányadikos vagy de nézz/csinálj meg pár biosz-kémia emelt érettségit és utána szerintem érezni fogod, hogy milyen. Ha sote a cél akkor 80-80% mindkettőből illene, hogy meglegyen a pont.

Angol nem tudom honnan jött, mert orvosira angollal nem tudsz jelentkezni.

2020. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!