Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kitol, hol kerhetnek segitseget?

Kitol, hol kerhetnek segitseget?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, de évekkel ezelőtt elvesztettem a motivaciom a tanulashoz. Minden utolso pillanatra hagyok es majd lesz valahogy. Egyszeruen nem birok nekiallni tanulni. Nem megy.

Ugy erzem tul sok van.

Kitol kerhetnek segitseget, tanacsot? Szeretnek valakivel beszelgetni errol, aki ert is hozza. Nem konkretan pszichologushoz szeretnek menni, mert az sok idomet elvesz illetve sok ido beiratkozni, stb. Tudom, mert megprobaltam ezt is, de nem vopt celravezeto.

Valamelyik tanaromat kerjem meg, hogy beszeljen velem? Vagy kit?



2020. okt. 13. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Van valamilyen lelki segedvonal?
2020. okt. 13. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van! Ha találsz valamit kérlek szólj róla, kíváncsi vagyok a megoldásokra én is!
2020. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Tehát pszichológushoz járni sok idő és energia, ezért olyan embert keresel, aki ripsz-ropsz megoldja neked a gondjaidat? Bocs, de ez nem így megy. Vagy a problémádat oldod meg, te magad, szaksegítséggel, vagy nem lesz megoldás. Ha lenne gyorstapasz lustaságra, akkor mindenki Bill Gates lenne.
2020. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az iskolapszichologust mondanam elso korben, nem ertem, mit tart rajta sokaig beiratkozni... Heti/ketheti egy talalkozo, ennyi idot nyugodtan adhatsz magadnak.

Amugy keresztulmentem hasonlon, ha komolyan gondolod, hogy valtoztatni akarsz, irj nyugodtan. :)

2020. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: Nos nekem eddig az jutott eszembe, hogy valamilyen segelyvonalat hivok fel. Hatha segit valamennyit.


3. valaszolo: a mi iskolankban nincsen iskolapszichologus, igy eloszor beutalot kellene kernem tb tamogatott pszichologushoz, utana pedig mindig bejarni hozza. Nekem ez sok idot elvesz. Illetve ahigy irtam, volt mar dolgom ingyenes pszichologussal, de igazabol csak lerazott. Penzem nincsen fizetosre.

2020. okt. 13. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Úgy gondolom, hogy a döntésed helyes, keres egy ilyet, sokat segíthet.

2020. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!