Társadalomismeret emelt érettségivel melyik egyetemre tudok menni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogyha teszek egy társ.emelt érettségit, utána melyik egyetemre/szakra tudok majd felvételizni? Hova jó egy ilyen tantárgy?

Faktváltásban gondolkozom és szívesen tanulnék társ.ismeretet de nem tudom milyen kilátásaim vannak a jövőre így. Köszönöm előre is a válaszokat:)



2020. okt. 13. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felvin meg lehet nézni a szakkeresöben
2020. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az érettségi kovetelmenyeknel nem látok társadalomismeretet... :(
2020. okt. 16. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a böngészőben hogy felvételi vizsgátárgyak 2020 pdf és ott meg tudod nézni
2020. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok az is számít hogy hova szeretnél majd tovább tanulni
2020. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez nagyon hasznos volt! Hogy érted hogy számít hogy hova szeretnék menni? Mármint van olyan szak ahol elfogadják, de hamarabb jutsz be hogyha teszem azt tori érettségid van?(bocsánat lehet ez egy nagyon buta feltevés volt, de nem tudom hogy így van e hierarchia a tantárgyak között felvételinél)
2020. okt. 18. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy van olyan szak ahova bármilyen emelt érettségivel tudsz menni és van olyan is ahol csak meghatározott tárgyakat fogadnak azokon a szakokon ahol le van írva hogy bármilyen emelt tárgyat elfogadnak de a követelményben nincs beirva a tantárgy elfogadják de nem adnak rá plusz pontot
2020. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ezen a linken sok mindent megtalálsz persze a szabályok később változhatnak

2020. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!