Ppke ják vagy elte ájk?

Figyelt kérdés

Tizedikes vagyok, jogra szeretnék menni a későbbiekben. Édesapám a pázmányra járt, szerintetek melyik egyetemre érdemesebb menni?

Illetve aki ezek közül valamelyik egyetemre jár/járt, mi a tapasztalata/véleménye?



2020. okt. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak a Pázmány
2020. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Én az Elte-t választanám .
2020. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Elten pofara megy minden, es szandekosan szopatnak vizsgán. Pazmanyon es SZTE-en annyira nem, de elo-elo fordul
2020. okt. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Tökmindegy, az a lényeg, hogy a summa cum laude (4,5 fölötti diplomaátlag) meglegyen, mert anélkül nem lesz normális munkhelyed soha. Pázmányon talán kicsit könnyebb ezt elérni.
2020. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen
2020. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Pázmányt ajánlom. Ezen az oldalon is olvashatsz sok szép beszámolót, ahol hallgatóbarátabbnak nevezik az Elténél, az a régi berögződés , hogy az Elte mennyivel ismertebb és hogy "amúgyis értékesebb diplomát ad" már nagyon nem helytálló... Nagyobb a füstje, mint a lángja ahogy szokták mondani. Elég pl. a diplomarangsort megnézni, vagy az oktatói kiválóságot.
2020. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-s vagyok, ha teheted inkább a Pázmány, nem hiszem, az ELTE maga a pokol, ha nem kettessel akarod végigevickélni.
2021. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!