CactuS1999 kérdése:

Hogyan lehetnék rendőr?

Figyelt kérdés
12.osztályos tanuló vagyok. Mezőgazdasági szakgimnáziumba járok, de rendészetire szeretnék menni. Maradok a jövő tanévben 13.olyanban mivel mezőgazdasági technikusit végzek. Ez okozna nekem valami gondot a jelentkezésben hogy 1 évet halasztanék? Esetleg milyen pontokkal kellene drukkolnia az eredményeimnek? B és T kategóriájú jogosítvánnyal is rendelkezem ha ez valamit számít.

2020. okt. 15. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a fizikumodat javítsad. Érettségid megvan, simán felvesznek.
2020. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem zavar a tény, hogy ezrével szerelnek le a rendőrök?
2020. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Közeledben biztos van rendőrképzés, azt hiszem két éves, aztán valamennyit alá is kell írnod, egy könnyű Pesten ragadni is. Én is ezért nem mentem, pedig érdekelt engem is.

Inkább az NKE-t nézegesd, ott is kell kötelezően 8 évet szolgálni, de szerencsére ingyenes az egész egyetem, és az RTK része nem olyan rossz. Én is az RTK-ra megyek majd.

2020. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!