Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy, számvitel és jog...

Annhj kérdése:

Pénzügy, számvitel és jog érdekel. Melyik szakra jelentkezzek egyetemen? Mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A felsorolásodból arra következtetek, hogy fogalmad sincs, valójában mi érdekel, annyira eltérő dolgokat soroltál fel.


Ha jó vagy matekból, akkor menj pénzügy-számvitel alapszakra. Ha inkább magyarból és töriből, akkor jogra.

2020. okt. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A penzugy szamvitel az egy szak. A jog egy masik. De a penzugy szamvitel karon is lesz Gazdasagi jogi alapismeretek max ennyiben van koze hozza a jognak.
2020. okt. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekelheti több minden is, felvételi előtt én is egymástól teljesen különböző szakok között vaciláltam...

A jogra mindenki azt mondja, hogy nagyon magolós. Ha ez nem jelent gondot, akkor válaszd azt.

A pénzügy ennek az ellentéte, inkább a matekos, számolós kategóriába tartozik.

Ez alapján szerintem máris sokkal egyszerűbb, hogy melyik lenne inkább neked való.

2020. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!