Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimi után mehetek pszichológia...

Gimi után mehetek pszichológia egyetemre, vagy okj-t végezhetek sikeres munka elhelyezkedéssel, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Egy szakgimibe járok, de nem igazán szeretem a szakmát,mert sokat kell gyakorlati munkát végezni benne.Jelenleg a pszichológia érdekel. Sokkal jobban alkalmazkodom ehez a tanuláshoz, a mentánlis betegségeim ellenére is.
2020. okt. 16. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha leérettségizel, és teljesíted a felvételiez szükséges követelményeket,akkor mehetsz pszichológia szakra.

Okj-ra is mehetsz, van sok amivel el lehet helyezkedni (pszichológia okj viszont nincs, ha arra gondoltál).

2020. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nincs?😳 annyira nem nehéz 😅
2020. okt. 16. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Jót nevettem most. Ugye tudod, hogy ahhoz,hogy pszichológus légy,minimum 5év kell az egyetemen (BA+Ma)?

Azután mehet az ember szakirányú szakképzésre/ továbbképzésre (még 2-4év). Hogy pszichoterapeuta legyen az ember,ahhoz meg még ráépül 3+2 év,azaz összesen kb. 15 évet tanulnak...

2020. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjuk.😂 Marad hobbi.
2020. okt. 17. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mennyire nehéz vagy mennyire nem, ha még csak pszichológia szakon sem jártál ?! 😂
2020. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert nekem amúgy is nehezebb tanulni. Vagy nemtom

De ha csak tanulni, tanulni és tanulni kell szövegeket ami érdekel is ráadásul lehet nem lenne olyan nehéz

De most egy szakgimibe járok, jó lesz ez. Nekem elég ha megtudok majd később élni normális szakmával.

2020. okt. 25. 13:59
 7/8 A kérdező kommentje:
És pénzem sincs egyetemre menni. Már most 10 munkát eresek egyetemre h vmennyit tudjak ott tanulni😆
2020. okt. 25. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Be kell kerülni államira, úgy nem vészes a dolog. Max ha ha lakhelytől messzebb mész akkor ott a koli, meg a kaja, meg az utazgatás néhanapján. De ha a munka az első, akkor menjél levelezőre, ha indul ilyen tagozattal, ugyanazt tanítják meg, de csak konzira meg vizsgázni kell bemenned, a többire ott a munka, meg ugye mellette a tanulás.
2020. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!