Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kiközösítenek! Szerintetek...

Kiközösítenek! Szerintetek megérné egyéni munkarendesnek lenni? akit érdekel a téma többi lent.

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.-et és próbáltam beilleszkedni mindenkivel kedves lenni de sajnos nem fogadtak be (sokan már ismerték egymást) most már egy két hete elkezdték azt is hogy ha felszólalok órán akkor ők vagy kiröhögnek vagy lefujjognak vagy ha éppen úgy tartja kedvük akkor még ütögetnek is ( ha visszaütök akkor pedig még a tanárok szemében is én vagyok a szar) szerintetek megérné nekem egyéni munkarendre átmenni? Magántanulók/egyéni munkarendesek kérlek benneteket segítsetek hogy nagyon nehéz-e az egyéni munkarend? Válaszotokat előre is köszi!

2020. okt. 19. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Hogy tanulsz? Lehet erre irigykednek.
2020. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Iskolaváltáson gondolkodnék, Deák téri? (valami egyházi suli, állami suli maga volt a pokol, piszkáltak, verekedések voltak az osztályban, egyházi suliban is vannak álszentek, de ilyen dolgok nem történtek)
2020. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg gondolkdj el rajta :) nem ezt érdemled, tudom milyen érzés
2020. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond hogy ez egyházi suli.
2020. okt. 20. 06:06
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Suli váltáson gondolkodj. Nem kötelező abba az intézmènybe járnod.


Szüleid tudnak erről a dologról?

2020. okt. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De már egyszer váltottam sulit az 1 hét után
2020. okt. 20. 07:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor vagy veled van valami nagy gond és valamit nagyon rosszul csinálsz a beilleszkedésnél. Vagy olyan peches vagy, hogy egymás után kifogsz két rossz helyet.


Első helyen mi volt a gond?


Szüleid mit mondanak?

2020. okt. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szüleim azt mondták hogy oké vàltottam iskolát ide próbáljak meg beilleszkedni. Első napon itt is nyitottam mindenki felé második napon elkezdtek csicskáztatni aztán harmadik napon már nem csináltam és akkor már ütöhettek is
2020. okt. 20. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Oké. De azért valami nem stimmel. A kiközösítés dinamikája nem így működik, ahogyan te le írod.


El nem tudom kèpzelni, hogy harmadik nap már vernek téged. Mindenki ellenséges vagy csak egy-egy agresszívabb gyerek van a társaságban?


Hátrányos helyzetű gyerekek járnak abba (romák, szellemi fogyatékosok) az iskolába? Azért viselkednek így?


Vagy te vagy hátrányos helyzetű (szegény, roma, szociális fóbiás)? Van valami testi fogyatékosságod, amit nem tolerálnak?


Mondon, amit leírsz, az nem kerek. Olyan nincs, hogy a harmadik nap már minden ok és előzmény nélkül vernek és beszólnak neked a tanárok előtt.

2020. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem..

Van ilyen.


Figyelj kérdező, legyél olyanok mint ők.

Nézd azt amit ők, viselkedj úgy.

Gondolom ilyen patkányok.

Legyél te is olyan, viszont soha semmin se sertodj meg.


Ha olyat mondanak ne reagálj.

2020. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!