Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsadót keresek továbbtanul...

Tanácsadót keresek továbbtanuláshoz, de nem tudom merre induljak el?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra elkezdeni tanulni, lehetőleg egy szakmát, de először mindenképp beszélni akarok valamiféle tanácsadóval aki irányba tud állítani, és feltálalni a lehetőségeimet. Google nem volt nagy segítségemre (egyenlőre, de nem adom fel), szóval megkérdezném itt:

Ismer-e itt bárki személyt aki ezzel foglalkozik?


Helyileg én Fejér megyében vagyok, szóval minél közelebb, annál jobb. De minden lehetőségnek örülök!



2020. okt. 20. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Bács-Kiskunban élek, itt mentem el a megyei pedagógiai szakszolgálat által biztosított tanácsadóhoz. Általános és középiskolás korosztállyal biztosan foglalkoznak, szerintem téged is elvállalnak, de azért érdemes lehet előtte rákérdezni. Ők vannak Fejér megyében elvileg: [link]
2020. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!