Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi tud segíteni kiválasztani...

Mi tud segíteni kiválasztani a megfelelő egyetemet számomra?

Figyelt kérdés
Orvosira szeretnék menni, de egyelőre nem tudtam dönteni Budapest, Pécs és Szeged közt.

2020. okt. 22. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
ahová elég lesz a pontszámod...
2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Mennyire szeretnél távol lenni a családodtól? Mennyi idő a hazaút? (Én ez alapján állítottam fel a sorrendet anno.)

Melyik városban szeretnél legalább 6 évet élni? Melyik város hangulata tetszik?

Kolesz vagy albérlet? Melyiket tudjátok megfizetni?

Mennyire látsz bele a képzésbe? A Soten most eltér a klinikai modul a többihez képest.

2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

az alapképzés se teljesen egyforma...

Pécsett pl. nem rögtön anatómiával kezdenek, hanem vmi molekuláris sejtbiológiával...

2020. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Amelyik közelebb van a lakhelyedhez. Bár ez se teljesen igaz, én pl. soproni vagyok de Szegedre jöttem. (Nem, nem azért mert Pestre nem volt elég pontom.)
2020. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 attól még az alapképzés egyforma. Sote-n a 4.feleves anat ismetles, Pecsen nincs ismetlo felev anatra. Szoval lenyegeben mind2 helyen 3 felev a tenyleges anat.


Ennyi erovel Szegeden az embriologia csak egy valaszthato targy (jo nekik)

2020. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem választható...kötelező :/ külön tételblokk is van belőle
2020. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Részvétem
2020. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most pont meg is néztem, minden tételblokkban volt fejlődéstan a tétel részeként, illetve volt külön is olyan blokk, hogy Zsigertan és fejlődéstan, ahol az általános embri volt.
2020. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!