Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasagi ismeretek mit takar?

Gazdasagi ismeretek mit takar?

Figyelt kérdés
Ez egy kulon erettsegi targy hogy gazdasagi ismeretek, vagy foldrajz lenyegeben? Kereskedelem es marketinghez kell, valaki tud erettsegi teteleket? Nagyon nehez lenne megtanulni egy fel ev alatt?

2020. okt. 24. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában azoknak szoktak közgazdasági tárgyai lenni, akik közgazdasági középiskolába járnak. Nem csak ez a lehetőség van érettségi feltételnek, szerintem inkább olyannal próbálkozz, amit tanultál is. Sokkal nehezebb lesz úgy felkészülni, hogy soha nem hallottál előtte arról a tárgyról.
2020. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol foldrajz fakultacion voltam egy fel evet ahol pont a gazdasag foldrajzot tanultuk az gondolom nagyjabol ugyanaz.
2020. okt. 24. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az nemigen az.
2020. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági szakokra már olyan alapvető tárgyakat is elfogadnak, mint a matek, idegeb nyelv, töri, vagy földrajz. Szerintem ne variálj, inkább egy már régóta tanult tárgyból tegyél érettségit. Senki nem fogja kérdezni, hogy te miből felvételiztél, és hátrányba sem leszel azoktól, akik esetleg közgazdasági középiskolából jöttek.
2020. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!