Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ciki 19.évesen elkezdeni egy...

Ciki 19.évesen elkezdeni egy új szakmát?

Figyelt kérdés
Jelenleg a második szakmámnál járok, de valahogy nem tetszik ez se, közben meg mennek az évek. 19.éves vagyok, és lenne lehetőségem olyat tanulni, amit már kiskoromban is szerettem volna. Szerintetek gáz lenne 9-be újra kezdeni ennyi idősen? 3.éves képzés. 1.évvel előbb is végeznék, mint a jelenlegi szakmámon.

2020. okt. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy. Röhejesen fiatal. Engedd el a félelmeket és tanulj!
2020. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más 50 êvesen tanul teljesen új szakmát.
2020. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szakmám, elvégeztem nem tetszett, most csinálom a másikat, de már kinéztem megint egy teljesen mást, egyetemre is menni akarok, de az is tök más, mint amiket eddig tanultam.

Túl sok minden érdekel.

Ne félj. Én húsz vagyok, és már voltam rendszergazdai, úszómester, burkoló, eladó, vendéglátós.

2020. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem ciki
2020. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne viccejjél mán, van aki 24-60 évesen kezd bele egy új szakba,-szakmába.
2020. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!