Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné kémiai laborassziszten...

Megérné kémiai laborasszisztensnek tanulni?

Figyelt kérdés

Egyszer már váltottam szakot most szeptemberben (igaz, az csak azért volt, mert megváltozott az élethelyzetem és nappaliról levelezőre kellett váltanom, amit a sajat szakomon nem lehetett). Viszont az utóbbi időben gyökeresen megváltozott az érdeklődési köröm nyelvészet/nemzetközi tanulmányokról. Azt sem engedhetem meg magamnak, hogy 3 évre visszaüljek a padba (bár ha megváltozik az okj rendszer, akkor lehet ez vár rám, ha ráépülésekkel el akarok oda jutni)


Milyen az élet ezzel a szakmával? Esetleg külföldön is el tudok helyezkedni vele?



2020. okt. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A sulinkban van laborasszisztens, de őszinten ez inkább csicskameló. Ne menj annak.
2020. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vegyésztechnikus esetleg?
2020. okt. 31. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ttk-kémiára egyetemre, utánna tudsz szakosodni ez összesen kb 5 év
2020. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül élek, sajnos maximum okj-t vagy levelezőt tudnék vinni, mivel fent kell tartanom magamat.
2020. nov. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!