Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Távoktatás alatt nálatok hogy...

Távoktatás alatt nálatok hogy zajlottak/zajlanak a zh-k?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok az egyetemen és nagy valószínűleg átállunk távoktatásra. Viszont az elkövetkező időszakra elég sok zh-t beígértek.

Ez távoktatásban, hogy fog zajlani? Nálatok, hogy volt? Szóbeli vagy feladat valamelyik felületen?


2020. okt. 30. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a mostani évben kezdettől távoktatás volt, már írtunk is zh-t, nálunk az egyetem moodle oldalán volt megoldva kaptál egy random feladatott amit a rendszer kidobott kidolgoztad és oda feltöltöted lefényképezve vagy ha csak teszt szerű volt akkor is ott létrehoztak időre egy feladatott amiben random változtak a kérdések és kész. Szóbeli eddig nem volt max vizsgán de én kétlem hogy akkor valaki úgy tartaná inkább csak írásbelik lesznek.
2020. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden zh a Neptunon keresztül megy. Tavaly voltak, akiknek volt szóbeli vizsgájuk, kamera + mikrofon.
2020. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

A Zh volt szóbeli?

2020. okt. 30. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a vizsga.
2020. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is moodlen van zh, időkorlát van a megoldáshoz.
2020. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a zh (és az írásbeli vizsga) úgy nézett ki, hogy volt egy feladatlap - Teamsben, Neptunban vagy kiküldtek egy google űrlapot. Kaptunk rá x időt, ami alatt meg kellett oldani és be kellett küldeni. Voltak kifejtős kérdések, választási lehetőség stb., nyilván ez tárgytól is függ.

Nekem az volt vele a tapasztalatom, hogy sokkal nehezebb volt, mintha rendesen papír alapon, bent a teremben stb. írtuk volna. Minden tanár attól félt, hogy majd mindenki kipuskázza meg kiguglizza az egészet, ezért sokkal nehezebb feladatokat is kaptunk (jó sok kifejtős kérdéssel) és nagyon rövid határidőket is adtak.... szóval pl. egy alapból 90 perces vizsgám 45 perc volt... Nekem nagyon kellett sietnem, hogy be tudjam fejezni, nem nagyon volt időm rendesen átgondolni, néha voltak technikai problémák is. Ha olyan programban írtuk, akkor láttuk a ketyegő órát, engem az is eszméletlenül stresszelt.

2020. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!