Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy különbözeti...

Mennyire nehéz egy különbözeti vizsga, mennyire mennek rá hogy meg buktassanak?

Figyelt kérdés

Most fogok hat tantárgyból különbözetizni, rég tanultam de most újra visszaültem az iskolapadba, lesz írásbelim és szóbelim is,Inkább segítenek az embernek vagy az a cél hogy meghúzzák? Sejtéseim szerint nem vérre menő ebben az iskolában a különbözeti.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2020. nov. 3. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől van az a tévképzeted, hogy "rámennek arra, hogy buktassanak". Ha tudod az anyagot akkor nem fogsz megbukni. Ha meg hülye vagy akkor van esélyed a bukásra, de ez nem azért van mert egy összesküvés áldozata van hanem azért mert nem tudod az anyagot.
2020. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!