Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Itt szerzett bárki is két...

Itt szerzett bárki is két PhD-t? Tapasztalatra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Egyetlen embert ismerek, aki két fokozattal is rendelkezik, de tőle nem érdeklődnék, mert azért annyira nem ismerem. (Csak egy ismerősöm ismerőse, sose beszéltünk még.)


Érdekel, hogy itt köztetek van-e bárkinek két PhD-ja? Olyanokat ne írjatok, hogy minek az, meg felesleges, mert nem ez a kérdés.

Nem vagyok doktorandusz, bár tervezem a doktorit (egy félév múlva esedékes) és csak érdekel, hogy ez hogy megy, ki mit tapasztalt.

Lehet-e kettőt államin, vagy csak egyet? Ti milyen területeken csináltátok?

Mennyire néznek ki valakit, ha már van egy másik doktorija?

Előnye- vagy hátrány?

Ti dolgoztatok-e mellette, vagy nem?


És tényleg ne írjatok olyanokat, hogy felesleges kettő, mert ez nem válasz a kérdésemre.

Lehet van olyan, aki mondjuk későn jött rá, hogy valójában másik téma érdekli, de már nem akarta abbahagyni az elsőt, vagy valaki megcsinált egyet saját érdeklődéséből, de a munkája miatt kellett neki egy másik, vagy bármi okból csinálhat valaki kettőt.



2020. nov. 3. 19:08
 1/2 vantel ***** válasza:
11%

Egyszer találtam egyet.

Épp elbírtam. Gomdoltam is magamban,nekem sok lenne kettő.

Nem leszek telhetetlen,ha találok még egyet,nem tartom meg, oda adom fele barátomnak.

2020. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerek több ilyen figurát. Néhai akadémikus témavezetőm mondata igaz rájuk: "A két PhD-t mindenki becserélné egy DSc-re."
2021. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!