Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogy lesz lehetősé...

Szerintetek hogy lesz lehetőség nyelvvizsgázni a vírus alatt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi lesz-e papíralapú vizsga (személy szerint nem szimpatizálok annyira az online nyelvvizsgával).

Tavaly volt-e mikor a vírus közbeavatkozott?

Esetleg akinek van tapasztalata online nyelvvizsgával kapcsolatban szivesen elolvasom.



2020. nov. 9. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem eltörlik
2020. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nem volt papír alapú amikor a nagy korlátozások voltak, hogy most lesz-e kitudja de én inkább a nem lesz-re szavaznék. Júniusban csináltam online nyelvvizsgát (B2 angol euroexam) és teljesen jó volt. Van tapasztalatom papír alapúval is és megkockáztatom hogy még jobb volt online mint hagyományosan. Eleve otthon talán kevésbé izgul az ember, nem zavarja a többi vizsgázó, a magnót jobban hallani. Tényleg nem éreztem semmi hátrányát. Esetleg ha valaki lassabban gépel az lehet probléma a levélnél, de másik felől meg így nem kell külalakra figyelni, vissza lehet menni és átírni egy-egy mondatot.
2020. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!