Minor szaknak felvehetek nyelvet is, akkor, ha szociológián vagyok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szociológia szakon végeztem, nálunk nem kellett minort választani. Szerintem inkább a TO-nak írj egy üzenetet, ők jobban fogják tudni.
2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociológián nincs minor.
2020. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes egyetemeken szociológián is van minor. Jellemzően ott, ahol BTK-n oktatják, de ennek mindenféleképpen nézz utána, hogy a konkrét egyetemen úgy van-e.
2020. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szociológia társadalomtudományi szak, és nem bölcsész, ezért alapesetben nem kell hozzá minor szak. A Pázmány BTK-ról tudom, hogy ott bármely szak mellé lehet minort választani (nyelvet is), mivel jelenleg nincs kredit túllépési díj, szóval egy minor szak olyan, mintha 50 kreditnyi szabadon választható tárgyat vennél fel.
2020. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!