Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legjobb a hangtechnikus...

Hol a legjobb a hangtechnikus oktatás Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon gondolkozom rajta, hogy elvégzek egy hangtechnikus képzést még egyetem előtt és ha tetszik a szakma, akkor talán nem is mennék egyetemre. Eddig három iskolát találtam, ahol állítólag jó a képzés: SET, Szent György és Oktopus. Eddig nagyon a SET-en gondolkoztam, mert tudnék mellette dolgozni és csak 1 éves, ami nem mindegy ha utána mennék egyetemre, mivel alapból év vesztes vagyok, ráadásul 0.-os is voltam, szóval 20 leszek mire leérettségizek. De most ránéztem a Szent Györgyre és az igaz, hogy két éves, de sokkal több a gyakorlati óra még egy féléven belül is, ami lehet hogy sokkal jobb oktatást is jelent. Tehát a kérdésem az lenne, ha valaki jár a három iskola közül valamelyikbe, vagy még jobb elvégezte valamelyiket, tudja-e ajánlani az iskolát és milyen tapasztalatai vannak? Az is kérdés, hogy milyen előzetes tudás kell ahhoz, hogy sikeresen el tudjam végezni a képzést?

2020. nov. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a környékén van jó, mondjuk Angliában.
2020. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Néztem Londonban a Point Blankot például, de az ráadásul 3 éves, 10 000 font és lakásom sincs ami Londonban szintén nem olcsó. Berlin még szóba jöhetne, mert több barátom is megy ki tanulni és tudnánk közösen albérletet bérelni. Egyetlen probléma az, hogy nem tudok elég jól németül ahhoz, hogy németül tanuljak, csak az angol jöhetne szóba. Tehát Berlinben lenne angol nyelvű oktatás az jó lenne.
2020. nov. 11. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk egy elég soklépéses terv, mire a nekiállásig eljut az ember. Részemről ezért is van jégen a dolog, inkább pénzelem a cuccfétist, meg persze kell jobban védhető vásárlásokra is. A tudás ma már nem annyira elszigetelt, a gyakorlatodhoz meg nem ad annyit hozzá, amennyi pénzt benyel az egész projekt. Három év alatt a saját fejed után haladva, itthon költekezve, esetleg odacsapódva valakihez, aki eléggé érti a dolgát, sokkal több tényleges, eladható tudást pakolsz be. És persze lehet youtubeon függni a rengeteg tényleg nagy koponyára, akik pont úgy döntöttek, hogy közkinccsé teszik évtizedek tapasztalatát.
2020. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én voltam az oktopusban,de nekem nem nagyon tetszett a közösség.

Ajánlom a Garabonciást,én is oda járok :D

Budapesten van,és a közösség a legjobb.

2021. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!