Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szent Lászlónak, a Jedlik...

A Szent Lászlónak, a Jedlik Ányosnak vagy a Leövey Klárának a legjobb az informatika tagozata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fogok felvételizni, és szoftverfejlesztő szeretnék lenni, lehetőleg külföldön. Egész általánosban kitűnő voltam (Kapocs, XVIII. ker.), és a felvételik, amiket írtam, mind elég jók sikerültek (bár tudom, a felvételivel járó stressz pár pontot le fog vonni):


Matek legkevesebb: 40p/legtöbb: 50p

Anyanyelv legkevesebb: 43p/legtöbb: 48p


Természetesen szeretnék felsőoktatásra menni, az az álmom, hogy egy holland egyetemre járjak.


Az alábbi iskolák közül melyik informatika tagozata a legerősebb?

Kőbányai Szent László Gimnázium

Leövey Klára Gimnázium (Ferencváros)

Jedlik Ányos Gimnázium (Csepel)


Milyen erős ott az oktatás? Mik a felvételi ponthatárok? Ott tanuló diákok, mi a tapasztalatotok? Van náluk erősebb informatika tagozattal rendelkező gimnázium?


Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. nov. 15. 18:13
 1/3 bbmarta ***** válasza:
67%

Szia!


A legerősebb infó-tagozata egyértelműen a Szent László Gimnáziumnak van, amúgy is a legjobb suli minden szempontból a 3 felsorolt körül! Utána jön a Jedlik és végül a Leövey!

2020. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bbmarta ***** válasza:
Ilyen központival tuti bent leszel, infón a Szent Lászlóban nincs szóbeli! Szóval Hajrá!
2020. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
A Városmajori Gimnáziumban is indul idén informatika tagozat, és a Városmajori egy nagyon erős gimnázium.
2020. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!