Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dunaújvárosi egyetem mérnökinf...

Dunaújvárosi egyetem mérnökinformatikus vagy EKE (Eger) programtervező informatikus?

Figyelt kérdés

.Net/C# fejlesztőként dolgozom, szóval nem az egyetemen szeretnék megtanulni programozni, igazából csak a papír kell, mert nincs egyetemi diplomám és ezt szeretném pótolni.

A fentebb említett két suli az, aminek a levelező tagozatára betudnék járni Budapestről.

Ti melyiket javasolnátok, ha csak az a cél, hogy legyen papírom is a szakmámról?

Én egyelőre Eger felé húzok, mert szimpatikus a tantervük, de egyik helyről sincs igazi tapasztalatom.

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Előre is köszönöm a segítséget!

nov. 17. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Egerbe járok, bár nappalis vagyok, nem levelezős.

Nekem egyelőre szimpatikus a tanterv is és a tanárok is, bár csak most kezdtem, szóval hatalmas tapasztalatom még nincs.

A programozást C#-ban kezdtük tanulni, szóval neked elég unalmas lesz :D

(Bár ha fejlesztőként dolgozol, nyilván akármilyen nyelv menne ilyen alap szinten, tényleg a nulláról kezdünk).

nov. 17. 10:32
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Annak csak örülök, ha unatkozni fogok :D

De nincsenek illúzióim, a matekos tárgyak majd tuti lefoglalnak, ami munka mellett bőven elég :D

Köszönöm még egyszer, ment a zöld kéz.

nov. 17. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs irreálisan sok matek, ahogy nézem. Nem lesz vészes, bár nem tudom, mennyire vagy arra fogékony :D
nov. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!