Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dunaújvárosi egyetem mérnökinf...

Dunaújvárosi egyetem mérnökinformatikus vagy EKE (Eger) programtervező informatikus?

Figyelt kérdés

.Net/C# fejlesztőként dolgozom, szóval nem az egyetemen szeretnék megtanulni programozni, igazából csak a papír kell, mert nincs egyetemi diplomám és ezt szeretném pótolni.


A fentebb említett két suli az, aminek a levelező tagozatára betudnék járni Budapestről.


Ti melyiket javasolnátok, ha csak az a cél, hogy legyen papírom is a szakmámról?


Én egyelőre Eger felé húzok, mert szimpatikus a tantervük, de egyik helyről sincs igazi tapasztalatom.


Kíváncsi lennék a véleményetekre.


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. nov. 17. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Egerbe járok, bár nappalis vagyok, nem levelezős.

Nekem egyelőre szimpatikus a tanterv is és a tanárok is, bár csak most kezdtem, szóval hatalmas tapasztalatom még nincs.

A programozást C#-ban kezdtük tanulni, szóval neked elég unalmas lesz :D

(Bár ha fejlesztőként dolgozol, nyilván akármilyen nyelv menne ilyen alap szinten, tényleg a nulláról kezdünk).

2020. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Annak csak örülök, ha unatkozni fogok :D


De nincsenek illúzióim, a matekos tárgyak majd tuti lefoglalnak, ami munka mellett bőven elég :D


Köszönöm még egyszer, ment a zöld kéz.

2020. nov. 17. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs irreálisan sok matek, ahogy nézem. Nem lesz vészes, bár nem tudom, mennyire vagy arra fogékony :D
2020. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Oda járok mérnökinfóra, 5. féléves vagyok. Az ország legrosszabb egyeteme, nem véletlen. A tanítás minősége silány, nem veszik komolyan a tanárok az egészet és az értékelés is borzalmas, vagy mindenre ötöst adnak vagy pedig véletlenszámgenerátor, esetleg van egy-két tanár, aki pedig idióta módjára buktat mindenért is. Igazából egy diplomagyár, viszont nem a nehézsége miatt szenvedsz és téped a hajad, hanem a sok hülyeség miatt, amik ott történnek. A közösség pedig gyerekes, nagyon sok az olyan ember, aki szerintem az óvodát is nehezen járta ki, semmi intelligencia és érettség nem található az emberek fejében. Mindenki csal, kivétel nélkül. jelenléti oktatásnál is kicsapják a puskát a telón az asztalra és szóról-szóra kiírják, majdnem semmi készüléssel. Vizsgák, szogorlatok nincsenek, 5 félév alatt volt eddig 4, abból max 1 ami tényleg olyan, mint egy vizsga, a többi ilyen humbuk. Kész káosz az egyetem, mégha csak a papír is kell, kerüld amennyire csak tudod a lelki békéd megtartásáért. Inkább Eger.
2020. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!