Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME GTK műszaki menedzser BSc...

BME GTK műszaki menedzser BSc után BME VIK mérnökiformatikus MSc?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mennyire lehetséges elvégezni a mérnökiformatikus mestert egy ilyen valljuk be műszaki/mérnöki szempontból nem túl erős alapszakkal? Gimnáziumban még nem volt kiforrott tervem arról, hogy mivel szeretnék a jövőben foglalkozni, ezért gondoltam jó ötletnek a műszaki menedzser szakot, hogy belelássak egy kicsit a gazdaság működésébe és egy kicsit különböző mérnöki területek alapjaival ismerkedhessek meg, majd az elvégzése után már fogok tudni egy konkrétabb szakra menni. Ez addig sikerült, hogy rájöttem, az informatika, a programozás, a hálózatok tervezése tetszik a leginkább és szeretnék ilyen irányba menni, ezért meg is néztem a lehetőségeimet, és a mérnökinfó tetszett meg. Úgy tervezem, hogy mivel hamarosan végzek a BSc-vel, halasztok egy félévet, ami alatt felveszek mérnökinfó BSc-s tárgyakat (egyébként a műszaki menedzser képzés alatt is megszereztem a mesterképzéshez való belépéshez kellő mennyiségű krediteket), hogy azért pontosabban is legyen fogalmam arról, hogy mire számíthatok, ha oda jelentkezek. Mit gondoltok kellő szorgalommal behozhatok egy ilyen szintű lemaradást? Azzal természetesen számolok, hogy nem 4 félév alatt végezném el

2020. nov. 17. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meg! Ha felvesznek, vágj bele! Izzadni fogsz, de meg lehet csinálni. A műszaki menedzser sajnos nagyon gagyi szak, de ezt a hibát szépen ki lehet javítani egy mérnökinfóval, szóval hajrá!
2020. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!