Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha megcsinálom az érettségit,...

Ha megcsinálom az érettségit, de nem jelentkezem sehova és kihagyok 1 évet,akkor utána(1 év kihagyás után) újra kell csinálnom az érettségit, hogy jelentkezhessek egyetemre?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta ezt nekem, hogy ha kihagyok 1 évet vagy többet, akkor újra kell csinálnom az érettségit.

Viszont a testvérem meg azt mondta, hogy ez hülyeségXD szóval eléggé összezavarodtam és inkább megkérdezem itt a biztonság kedvéért.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2020. nov. 17. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Nem kell újracsinálnod, az az érettségi bármikor jó lesz
Újra kell csinálnod
Csak egy bizonyos évig jó
36 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

5 év múlva is jelentkezhetsz.

Viszont változhatnak a feltételek. Mert ha tegyük fel már 2 emelt kell minden szakra 5 év múlva és neked csak egy van akkor valamiből újra kell érettségizned

2020. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uuu értem.

Köszönöm a válaszodat! Egy kő esett le a szívemről. :D

2020. nov. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!