Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találnék ingyen tanárt?

Hol találnék ingyen tanárt?

Figyelt kérdés

Angol tanárt keresek, sajnos az angol érettségim nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Próbáltam tanulni, de nagyon le voltam maradva, nem tudtam felzárkózni. Csak angolból kell majd vizsgáznom, a többi tárgyam megvan, így iskolába nem kell járnom, lehetőségem sincs. Anyagilag jelen helyzetben nem állok a legjobban, szüleimtől nem várhatom el, hogy fizessenek, mikor megvagyunk szorulva a vírus miatt, mint sokan. Tudom, hogy reménytelen, de egy próbát megér.

Mennyi az esélye, hogy ingyen találjak tanárt?



2020. nov. 24. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El tudod mondani mik azok a témakörök amik nem mennek? Kb milyen szinten vagy?
2020. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Hacsak nincs jó szívű, angolos ismerősöd, semennyi.


Senkitől sem várhatod el az ingyen munkát. Nem csak abba a heti egy órába telne az idejéből, amit vele töltesz, hanem több is, mert minden órára fel kell ám készülnie, feladatokat keresnie, kijavítania a dolgaidat, ha irat veled gyakorlófeladatot.


Olcsón találhatsz, legfeljebb - jó fej, kezdő/diák korrepetáló lehet, hogy 1500-2000-ért is elvállalna.

2020. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog ingyen dolgozni. Ha esetleg van olyan barátod, aki jófejségből segít, akkor az lehet megoldás. Vagy esetleg keress olyat, aki segít neked az angollal és te meg segítesz neki másban, ami neked megy és neki nem.
2020. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire lenne szükséged pontosan?
2020. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1-es és 4-es válaszadónak: kb újra kéne kezdenem mindent, ha rávezetnek dolgokra és megerősítenek, akkor nagynehezen megy valamennyire, de igen...kb alapok sajnos.


2-es, 4-es válaszadónak: ismerősök...sajnos legjobb barátnőm készített fel, aki mondhatjuk egész jó angolból, de valahogy nem volt annyira kitartó hozzám. Mások nincsenek, hát ezek szerint így most megszívtam.

2020. nov. 24. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kérdés, hogy te elmennél csak úgy ingyen dolgozni vadidegennek?

Gondolom újra kell érettségizni, amíg az nincs meg addig okj se nagyon mehet tehát addig dolgozni fogsz. Ekkora havonta mondjuk 15-20 ezret rászánhatsz a tanárra.

2020. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!