Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van rá mód, hogy orvosi...

Van rá mód, hogy orvosi egyetemre bekerüljek úgy, hogy nincs se kémia, se fizika emelt érettségim?

Figyelt kérdés

Biológia emelt van.

Ha nincs mellé kémia vagy fizika emelt, akkor hiába van meg a pontszámom, nem kerülhetek be?

Van valami megoldás?



2020. nov. 28. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Van megoldás. Ha nincs meg a biológia emelt mellé a másik, akkor leteszed. Ennyit tehetsz.
2020. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező a két emelt így semmi esély.
2020. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Nem bántásként, de az emelt az tényleg a minimum.

Az orvosin visszasírod és kineveted majd azt amit az emelt érettségin nehéznek gondoltál.

2020. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy tényleg érdekes, aki orvosira készül, annak hogyan lehet akadály az, hogy vagy fizikából vagy kémiából letegyen egy emelt szintű érettségit? Az orvosi egyetemi tananyaghoz képest valószínűleg mindkettő viszonylag egyszerű, mondjuk én a kémiáról tudok hitelesebben véleményt mondani, mert én abból tettem le anno az emeltet a biológia mellé.
2020. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Romániában van magyar orvosképzés, ott lehet nem kell.
2020. dec. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EVA800 ***** válasza:
0%
A romániaira buták járnak.
2021. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6- van személyes tapasztalatod?
2021. jan. 9. 17:26
 8/8 EVA800 ***** válasza:
0%
Igen.egy ismerősöm járt oda.en magyaro. N jártam.
2021. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!